Kısa Kısa Cadde

‘Çocukların desteğimize ihtiyacı var’

Deprem bölgesi Hatay’a giden Nilüfer, “Desteğin devam etmesi gerekiyor. Çocukların bize ihtiyacı var” dedi.

Nilüfer, deprem bölgesine gitti. UNICEF Türkiye’nin ilk İyi Niyet Elçisi olan sanatçı, Hatay’daki UNICEF destekli çocuk dostu alanları ziyaret edip, çadır kentlerdeki ailelerle sohbet etti.
Nilüfer, bölgedeki ihtiyacın çok büyük olduğunu vurgulayarak, desteğin devam etmesi gerektiğine dikkat çekti. Sanatçı, “Çocukların ihtiyaç duyduklarına ulaştıklarını görmek benim için çok kıymetli. Marmara depreminden sonra da UNICEF’in çalışmalarını yerinde görmüştüm. Bugün de burada derneğin, miniklerin yanında olduğunu görmek güzel. Çocukların desteğimize ihtiyacı var. Bana katılın ve şimdi bağış yapın” dedi. 

Şarkılar depremzedeler için!

Müzisyenler, bu ay Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde vereceği konserlerin gelirini, kız çocuklarının eşit şartlarda yaşaması ve eğitimlerine katkı sağlamak için oluşturulan ‘Büyüt Hayallerini’ projesine bağışlayacak. Ayrıca, bir kısmı da afet bölgesindeki halkın, insani şartlarda yaşaması için gerekli olan alanlara aktarılacak. Bayhan Müzik organizasyonuyla gerçekleşecek etkinliklerde, Gripin, Rubato&Mehmet Erdem ve Konukları; İlyas Yalçıntaş, Can Gox, Bora Duran, Tan Taşçı ve Teoman izleyici karşısına çıkacak.

Talat Er’den yeni parça

TRT İstanbul Radyosu keman sanatçısı ve bestekâr Talat Er’in Engin Kafkas Güfteleri&Talat Er Besteleri’nin yer aldığı ikinci albümü ‘Hediyem Olsun’, Elenor Müzik etiketiyle raflardaki yerini aldı. Albümle aynı adı taşıyan parçaya çekilen klipte şarkıcıya, Özlem Uçar eşlik etti. Er, “Yeşilçam tadında bir video çektik. Unutulmuş saf ve yalın bir aşkı canlandırdık. Gösterişten uzak, film tadında bir klip oldu” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir